Vajinoplasti Ameliyatı Yaptıranlar


Vajina daraltma ameliyatı günümüzde en çok yapılan genital estetik ameliyatları arasında yer almakta olup her geçen gün ilerleyen teknolojik imkanlar sayesinde hem hastaların hastaneden taburcu olmak süreleri kısalmakta hem de iyileşme süreci artık çok daha konforlu bir şekilde atlatılabilmektedir. Yine ameliyatlarda elde edilen başarı da geliştirilen yeni yöntemler sayesinde her geçen gün daha üst seviyeye taşınmaktadır.

S.A. Ankara 

İki kızımı da normal doğumla dünyaya getirdim. Biri 4.5 kilo, diğeri ise 4 kilo olarak dünyaya geldi. Doğumlardan sonra ne yazık ki vajinamda hem benim hem de eşim tarafından fark edilecek derecede bir genişleme meydana geldi. O kadar ki artık eşimle nerede ise köşe kapmaca oynar hale geldim. Daha sonra doktorumun önerisi ile vajinoplasti ameliyatı üzerinde araştırmalara başladım. Yaklaşık 3 ay önce bu ameliyatı oldum ve inanılmaz memnunum. Resmen kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Kesinlikle korkulacak bir ameliyat değil. İyi bir doktor ve doğru hastane seçimi ile kısa sürede iyileşiyorsunuz.

B.C. İzmir

Başka bir şehirden gelerek doktorumuza ameliyat oldum. Her süreçte beni bilgilendirmesi ve bitip tükenmeyen sorularıma sakince cevap vermesi ne kadar doğru bir karar verdiğimi her seferinde bana hissettirdi. Kesinlikle ameliyat sonrası yeniden kendimi genç bir kız gibi hissettim ve yıllar önce kaybettiğim öz güvenimi yeniden kazandım. Çok mutluyum ve her geçen gün bu mutluluğum artarak katlanıyor. Tek pişmanlığım bu ameliyatı neden daha önce olmadığıma dair.